SYKSYN 2017 UUSI AIKATAULU KUVANA TÄÄLLÄ >>

Huomioithan, että ryhmäliikunta-aikataulussa saattaa olla muutoksia esim. juhlapyhinä aukioloaikojemme mukaan. Viimeisimmät tiedot muutoksista löydät Facebook -sivuiltamme WAW Wellness Planet!

Näet viikkoaikataulustamme helposti kunkin päivän tunnit! Tutustu, ole hyvä!

 

* Special! = Tälle tunnille voit ottaa lapsen mukaan katsomaan.

Viikko 42, lokakuu 2017

Aika Ma Ti Ke To Pe La Su
07:00
07.00 LSB® Basic HOT 30
 
07.00 Total Body Spin 45
 
07:30
7.30 Venyttely HOT 30
 
10:00
10.00 LSB® Basic HOT 30
 
10:30
10.30 Ladyt 55+ 45
 
10.30 Venyttely HOT 30
 
10.30 Fit For Snow 45
 
10.30 Kidz 4-6v. 45
 
11:00
11.00 Circuit 45, Huom! Kuntosali varattu!
 
11.00 Saliemäntä paikalla 60
 
11.00 RPV 30 Special! *
 
11.25 Les Mills BODYCOMBAT™ 60
 
11:30
11.30 Lady Body 30 Special! *
 
15:00
15.00 Korsetti HOT 30
 
15:30
15.35 Selkä-Niska-Hartia HOT 30
 
16:00
16.00 HEROWORKS 35
 
16:30
16.45 Saliemäntä paikalla 75
 
16.15 ZUMBA 45
 
16.40 LSB® Basic 30
 
17:00
17.15 RPV 30
 
17.15 HEROWORKS 35 UUTUUS!
 
17.05 Brazilian Bikini Butt 30
 
17.10 Total Body Spin 45
 
17.15 Les Mills BODYBALANCE™ HOT 45

Les Mills BODYBALANCE™ on lempeä yhdistelmä joogaa, tai chi:ta ja pilatesta. Keskittymisen, hengityksen ja tarkoin valittujen liikeyhdistelmien kautta kehitetään voimaa, tasapainoa ja liikkuvuutta miellyttävän musiikin tahtiin. Yhdistelmä eri tekniikoita ja liikkeitä tarjoaa fyysisen treenin sekä sisäistä tasapainoa ja harmoniaa. Kaipaatko liikkuvuutta, lihastasapainoa ja/tai voimaa? Tämä on Sinun tuntisi! TEMPO: Hidas/Keskinopea KOREOGRAFIA: Kappalekohtainen/helppo

 
17:30
17.30 Les Mills BODYSTEP™ 60
 
17.45 Total Body Spin 45
 
17.45 HEROCYCLE 30 UUTUUS!
 
17.50 Lady Body 30
 
17.45 POUND® 45
 
17.40 Kehonhuolto HOT 45 UUTUUS!
 
18:00
18:25 Korsetti HOT 30
 
18.00 Les Mills BODYSTEP™ 30
 
18.15 Jooga DYNAMIC HOT 60
 
18.10 Rasvanpoltto Spin 45
 
18:30
18.40 Jooga HOT 60
 
18.40 Les Mills SH'BAM™ 30
 
18.30 Les Mills SH'BAM™ 45
 
18.40 BODYPUMPTM 30
 
18.35 Les Mills BODYBALANCE™ 60
 
18.40 Les Mills BODYSTEP™ 45
 
18.45 HEROCYCLE 45 UUTUUS!
 
19:00
19.15 Brazilian Bikini Butt 30
 
19.00 Selkä-Niska-Hartia HOT 30
 
19.20 Meditaatio 30 UUTUUS!
 
19.20 LSB® Vatsa 15
 
19.00 Les Mills BODYPUMP™ 45
 
19:30
19.45 Syvärentoutus HOT 15
 
19.50 LSB® Vatsa 15
 
19.35 BODYPUMP™ 45
 
19.40 WAW Legs 15
 
19.35 LSB® Basic 30
 
20:00
20.00 WAW Arm Killer 15
 
20.10 WAW Arm Killer 15