Ladyt 55+

Aikataulu tänään
  • LSB® Basic HOTKeskiviikko, 10:00 - 10:3030 min
  • Venyttely HOTKeskiviikko, 10:30 - 11:0030 min
    Tarvittaessa iso sali (ei HOT) / Stora salen vid behov
  • HEROWORKSKeskiviikko, 17:10 - 17:4535 min
  • Ladyt 55+Keskiviikko, 17:15 - 18:0045 min
    Hot Mama | Uutta
  • ZUMBAKeskiviikko, 17:55 - 18:4045 min
  • Easy / Rasvanpoltto SpinKeskiviikko, 18:05 - 18:3530 min
    UUTTA!
  • Jooga Dynamic OrkideaKeskiviikko, 18:15 - 19:1560 min
  • Les Mills BARRE™Keskiviikko, 18:45 - 19:1530 min
  • Meditaatio OrkideaKeskiviikko, 19:20 - 19:50
  • Les Mills BODYSTEP™Keskiviikko, 19:20 - 19:5030 min
  • Les Mills BODYPUMP™Keskiviikko, 19:55 - 20:4045 min