VUOKRAPÖRSSI

Pirkko Viemerö: heti 59€/kk, puh:0400318352

Hiironniemi Katri-Maija: heti-sop.mukaan 59€/kk puh: 0503458798

Thors Martina: Heti-sop.mukaan 56€/kk puh:050 3520865

Koivula Riikka: 50€/kk+siirtomaksu heti-30.8.2019 yht.otot:riikka.koivula@vaasa.fi

Laine Milla: vuodeksi tai sopimuksen mukaan, 59€/kk ,s-posti: millalaine@outlook.com

Eveliina Pesonen: 54€/kk, puh: 0451387087 heti sop. mukaan eveliina.pesonen@outlook.com

Leila Niemi: 54€/kk puh: 050 4116184 heti sop. mukaan 1.5.2019 – 31.7.2019 leila.niemi@saunalahti.fi

Jessica Lagerström: 54€/kk+ siirtomaksu heti/sop.mukaan puh:0405770291

Rreze Kavaja:  54€/kk heti sop.mukaan 30.6.2019 asti. Siirtomaksu puoliksi. puh: 0407033771

Autio Aune: 50€/kk, 1.5.2019-31.8.2019 (lyhyempikin aika käy), puh. 044 015 1937, aune.autio@gmail.com

Mäkilä Kaija: 50€/kk, 1.5.2019-31.8.2019 (lyhyempikin aika käy), puh. 040 414 3959, kaija.makila@gmail.com

Christina Doktar: 54€/kk + siirtomaksu 18.4-31.8.2019, puh. 0505977865, christina.doktar@gmail.com

Janika Viitanen: 55€/kk + siirtomaksu puoliksi. 1.5.2019-31.8.2019, puh. +358404856177, janikaviitanen@hotmail.com

Kalaoja Laura: 54€/kk + 10 e siirtomaksu. 1.6.2019-31.8.2019 ajalle. Puh: 0408305687

Sanna nabb: 45€/kk kesäkuu-elokuu tai sopimuksen mukaan. Puh. 0445552707 sanna.nabb@gmail.com

Tanja-Maria Davidov 64€/kk heti -31.8.2019.  Puh:40 500 8836,     tanja.davidov@gmail.com

Elina Blundin 50€/kk + 10 € siirtomaksu   1.6.2019-1.9.2019               Puh: 044-0840319   elina.blundin@gmail.com

Marita Björkström: 40€/kk + 10 € siirtomaksu 1.6.2019-1.9.2019  marita.bjorkstrom@gmail.com

Laura Flykt: 54€/kk 1.6 – 31.12.2019 lauraflykt@gmail.com puh. 0505249561

Maj-Gret Axell: 55€/kk 1.6.2019 / 1.9.2019 maj-gret.axell@vaasa.fi puh. 050-3762850

 

 

 

 

HALUTAAN VUOKRATA

 

WAW Wellness Planet Kiillekuja 1, 65300 Vaasa | Puhelin: 044 3233 599  | wawwellnessplanet@gmail.com | Löydät meidät myös Facebookista!

AUKIOLOAJAT
ma, ke 8.00 - 21.00
ti, to 6.30 - 21.00
pe 8.00 - 20.00
la 10.00 - 16.00
su 14.00 - 20.00