VUOKRAPÖRSSI

 

Hiironniemi Katri-Maija: heti-sop.mukaan 59€/kk puh: 0503458798

Thors Martina: Heti-sop.mukaan 56€/kk puh:050 3520865

Koivula Riikka: 50€/kk+siirtomaksu heti-30.8.2019 yht.otot:riikka.koivula@vaasa.fi

Laine Milla: vuodeksi tai sopimuksen mukaan, 59€/kk ,s-posti: millalaine@outlook.com

Eveliina Pesonen: 54€/kk, puh: 0451387087 heti sop. mukaan eveliina.pesonen@outlook.com

Leila Niemi: 54€/kk puh: 050 4116184 heti sop. mukaan 1.5.2019 – 31.7.2019 leila.niemi@saunalahti.fi

Jessica Lagerström: 54€/kk+ siirtomaksu heti/sop.mukaan puh:0405770291

Kalaoja Laura: 54€/kk + 10 e siirtomaksu. 1.6.2019-31.8.2019 ajalle. Puh: 0408305687

Tanja-Maria Davidov 64€/kk heti -31.8.2019.  Puh:40 500 8836,     tanja.davidov@gmail.com

Elina Blundin 50€/kk + 10 € siirtomaksu   1.6.2019-1.9.2019               Puh: 044-0840319   elina.blundin@gmail.com

Laura Flykt: 54€/kk 1.6 – 31.12.2019 lauraflykt@gmail.com puh. 0505249561

Margit Sihtola: 49/kk 1.8.2019 – 31.12.2019 puh. 0503342553 margit.sihtola@netikka.fi

Aija Ström: 50€/kk + 10€ siirtomaksu. Heti-28.2.2020.  aija.strom@gmail.com

Marika Stenman: hinta 20€ heinäkuusta ! muuten 50€/kk + 10€ siirtomaksu. Heti – lokakuun loppuun 2019. Yhteydenotot tekstiviestillä 040-8371320,

 

 

 

 

HALUTAAN VUOKRATA

 

WAW Wellness Planet Kiillekuja 1, 65300 Vaasa | Puhelin: 044 3233 599  | wawwellnessplanet@gmail.com | Löydät meidät myös Facebookista!

AUKIOLOAJAT
ma, ke 08.00 - 21.00
ti 06.30 - 21.00
to 07.30 - 21.00
pe 08.00 - 20.00
la 09.00 - 14.00
su 14.00 - 20.00